EkonomiGenelGüncel

Yürüyerek Para Kazanmak, Yürü ve Kazan Mottolu Uygulamalar

1
yürüyerek para kazandıran uygulamalar
yürüyerek para kazandıran uygulamalar, yürüyüş yaparak para kazan 2022

Geçmişten günümüze birçok meslek grubu ortaya çıkmıştır ve her meslek grubu kendine özgü zorluklar taşımaktadır. Sağlık alanından eğitim alanına, çiftçilikten genel müdürlüğe her alanda belli bir emek harcamak şarttır. Dolayısıyla insanlar iş hayatının zorlu şartlarından sıkılmış ve kolay yoldan para kazanmanın yollarını aramaya başlamıştır. Yürüyerek para kazanma yöntemi de bu yollardan biridir. Yürüyerek para kazanmak kolay mı? Yürüyüş yaparak gerçekten para kazanılır mı gibi soruların cevaplarını bu içerikte bulabileceksiniz.

Bu içerik yürüyerek para kazanmanın mümkün olup olmadığını ve eğer mümkünse nasıl yapılabileceğini detaylı bir şekilde anlatan bilgilendirmeler içermektedir. Bilgilendirmelerin doğruluğu kaynakça kısmında verilen bağlantılarla desteklenmiştir.

Yürüyerek Para Kazanmak 2022

Öncelikle “yürüyerek para kazanmak mümkün mü? ” sorusunu cevaplayarak başlayalım: Evet yürüyerek para kazanılabilir. Bunun için birden fazla alternatif yol vardır. İnsan, doğası gereği yürüyerek bir noktadan diğerine ulaşmaktadır. Peki bu zorunluluğun aslında bir para kazanma yöntemi olduğunu söylesek inanır mıydınız? Evet yanlış duymadınız, yürüyerek para kazanabilir veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Piyasada bulunan bazı uygulamalar aracılığı ile yürüyerek para kazanmak oldukça kolaydır. Her uygulama kendisinin belirlediği prensipler doğrultusunda çalışmaktadır. Sizler için bu uygulamaları araştırdık ve size uygun olanı seçmeniz için maddeler halinde sıraladık. İşte Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar:

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar 2022

Yürüyüş yaparken para kazanmak için kullanabileceğiniz farklı uygulamalar vardır. Bu uygulamaları sizler için detaylı bir şekilde listeledik ve açıkladık.

1- PK Rewards

PK Rewards, Android ve iOS için uygun, yürürken veya koşarken para ve hediye kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Üstelik ağırlık kaldırırken veya diğer egzersizleri yaparken de kazanmanızı sağlar. Tamamen ücretsiz olup herkes tarafından kullanılabilir durumdadır. PK Rewards, hediye çekleri, kıyafet alışverişleri ve gezi turlarını da kapsamaktadır.

Uygulama içerisinde bulunan ürünlerin hepsi marka ürünlerdir. PK Rewards ile haftada en düşük 5$ kazanabilme şansınız vardır. Uygulama içerisinde yapmış olduğunuz her egzersiz için efor puanı verilmektedir. Daha sonra bu puanlar jetona dönüştürülür. Kazandığınız jetonlarla uygulama içerisindeki istediğiniz ödülden birisini seçebilirsiniz. Ancak günlük kazanabileceğiniz jeton sayısı sınırlandırılmıştır.

2- Sweatcoin

“Sağlıklı gezegen, ne kadar sağlıklı o kadar zengin” sloganı ile amacını net bir şekilde ifade eden Sweatcoin uygulaması, yürüyerek veya diğer egzersiz faaliyetlerinizi gerçekleştirerek para kazanabileceğiniz uygulamalardadır. Uygulama içerisinde kazanacağınız puanlar birer SWEAT haline dönüştürülür ve birçok hediye seçeneği ile harcamanız için hazır haldedir.

60’ı aşkın ülkede 100 milyon kullanıcısı ile Sweatcoin en çok tercih edilen yürüyerek para kazandıran uygulamalardan biridir. İstenildiği surette bağış yapabilme imkanını da sunmaktadır. Sweatcoin ile hareketliliğin %20 artış gösterdiği hekimler tarafından doğrulanmıştır. Ayrıca Sweatcoin, veri gizliliği prensibi ile güvenliğinize önem vermektedir. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Sweatcoin uygulaması hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sweatcoin en iyi kripto para borsaları içerisinde listelenmediğini belirtmekte fayda var. İleri de bu tarz bir listelenme olursa uygulamaya olan ilgi daha da artacaktır.

3- Runtopia

Yürümek boşa olan bir davranış değildir. Sağlık için yürüyüş her zaman tavsiye edilmektedir. Ancak insanlar bazen yürüyüş konusunda isteksiz olabiliyorlar.  Yürürken para kazandıran uygulamalar bu anlamda insanları daha fazla teşvik ediyor.

Hem sağlığınıza iyi gelen hem de bütçenize iyi gelen bir şey yapmak isterseniz yürüyüş yaparak para kazanmak tam da size göre olacaktır. Runtopia uygulaması da bumoto ile hazırlanmış bir mobil uygulamadır. “Runtopia, sağlığınız için para öder” başlığı ile egzersiz yaparak para kazanabileceğiniz bir diğer uygulamadır.

Uygulama içerisinde arkadaş edinebilmeniz mümkündür. Runtopia, hareketlerinizi kaydeder ve sesli bildirimleri ile sizi uyarır. Hareketlerinizin kaydediliyor olması ilerlemenizi izleyebilmenizi sağlar. GPS ve Bluetooth özellikleri ile desteklenmiştir. Uygulama SPC coin adı verilen jetonlarla çalışmaktadır.

En düşük 10$ kazandıran ödüller ve çok daha fazla miktarlara tekabül eden ödülleri ile App Store üzerinde ulaşılabilir durumdadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için Bluetooth ile uygulamaya bağlanan ayakkabılarını satın almanız gerekmektedir. Ayrıca uygulamanın yenilenebilmesi için satın almanız gereken paketler mevcuttur. İster her ay için 3.99$, ister her 6ay için 17.99$, isterse her bir yıl için 23.99$ ödenmesi gerekmektedir.

4- Winwalk

Yürürken para kazanmak ismine yakışır bir isimle yola çıkan WinWalk “ Yürü, terle ve hediye çeki kazan “ sloganı ile adımsayar görevi gören ve attığınız her adım için belli hediyeler kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Walk & Win kartlarıyla ünlü markaların ürünlerini alma şansı yakalayabilirsiniz.

Winwalk kullanmak tamamen ücretsizdir ve GPS kullanımı bulunmamaktadır. Ayrıca Winwalk, abonelik ücreti de tahsis etmez. Yerleşik sensör yardımı ile adımlarınızı saymaktadır. Winwalk, kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

5- Evidation

Yürüyüş yaparak para kazandıran global uygulamalardan bir tanesi de Evidation uygulamasıdır. Bu uygulama, diğer uygulamalardan farklı olarak uyku saatlerini de değerlendirmektedir. Uyku düzeni, düzenli beslenme ve daha fazlası dahil olmak üzere yaptığınız bütün sağlıklı faaliyetler için puan kazanabilirsiniz. Her 10.000 puan başına 10$ kazandırmaktadır.

Abonelik ücreti gibi ek ücretler talep etmez tamamen ücretsizdir. Etkileşimde kalmanızı isteyen bir uygulamadır. Bu nedenle aksatmadan kullanıma devam etmeniz gerekmektedir. Uygulama içerisinde verilen reklamlardan alınan ücretin dağıtılması ile çalışmaktadır. Uygulamaya Google Play ve App Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

6- AdımPara

Yürüyerek para kazanmak denilince akla ilk gelen uygulamalardan bir tanesi de AdımPara’dır. Bu uygulama, diğer uygulamalar gibi attığınız adımlar karşılığında birtakım hediyeler kazanmanızı sağlayan platformlardan biridir. Uygulamayı mobil cihazınız veya akıllı saatiniz aracılığı ile kullanabilirsiniz. Attığınız adımlardan kazandığınız puanlar daha sonra Adım Para’ya dönüştürülür.

Kazandığınız paralar ile uygulama içindeki mağazalardan istediğiniz ürünü tedarik edebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız paralara ek olarak bonus kullanımı da yapabilirsiniz. Bu uygulamada arkadaşlarınızla iletişim halinde olabilir ve yürüyüş etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. AdımPara Lig’te diğer kullanıcılar ile adım yarışması yapabilir ve dereceye girebilirsiniz. Android için uyumlu bu uygulamanın 1 milyon kullanıcısı mevcuttur. Google Play üzerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. AdımPara yeni güncellemeleri ile kullanıcılarına hizmet etmeye devam etmektedir.

Bunlar gibi birçok yürüyerek para kazandıran uygulamalar bulunmaktadır. Hem sağlığınız hem de cüzdanınız için oldukça faydalı olan bu uygulamalar yeni kullanıcılarını beklemektedir. Uygulamalar hakkında araştırma yaparak kendinize en uygun olanı seçmeniz önerilir. Dilediğinizi deneyerek kullanımınıza devam edebilirsiniz. Bu bölümde yürüyerek para kazanmak için kullanabileceğiniz uygulamaları anlattık. Dilerseniz sosyal medyadan para kazanmak konulu içeriği de göz atabilirsiniz.

Emekli Maaşını Başka Bankaya Taşımak, Emekli Maaşı Promosyonları

Previous article

Zorunlu Karşılık Oranı Nedir? Neye Göre Artar veya Azalır?

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ekonomi