EkonomiGenelGüncelHayata Dair

Para Kazandıran Uygulamalar, Güncel Para Kazandıran Uygulamalar 2021

0
para kazandıran uygulamalar
para kazandıran uygulamalar, para kazandırabilecek uygulamalar 2021

Teknolojinin hayatımızda farklı yerlere everilmesiyle hayatımıza para kazandıran uygulamalar girdi. Özellikle oyun oynayarak veya birkaç basit adımın tamamlanmasıyla gerçek para kazandıran çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Üstelik bu uygulamalar 2021 yılında kendi içinde çeşitli varyasyonlarıyla harçlık niteliğinde paralar kazandırmaktadır. Fakat bu uygulamalarla zengin olma hayalini kurmayın.

Çünkü tüm uygulamaların kazanımları göz önüne alındığında günlük şartlarda harçlık niteliğinde sayılan rakamlar kazanılmaktadır. Yine de hiçbir şey kazanamayacağınız uygulamaları kullanmaktansa, para kazandıran uygulamalar sayesinde biraz para kazanabilirsiniz. Bu tarz uygulamalara erişim fırsatını yakalamak için yalnızca Android veya İos yazılımına ait bir cep telefonuna veya akıllı bir cihaza sahip olmanız yeterlidir.

Para Kazandıran Uygulamalar Ne Kadar Kazandırıyor ?

Uygulamaların kendi içlerinde görev ve etkinlik kapsamında verdikleri miktarlar değişiklik göstermektedir. Yüksek kazanç vaat ettiğini söyleyen bir çok uygulamanın dolandırıcı niteliğinde işlemler yürüttüğü görülmektedir. Hatırı sayılır kullanıcı sayısı bulunan diğer uygulamalarsa saatlik 10 veya 15 TL civarında bir para kazandırmaktadır.

Miktara bakıldığında bu oldukça düşük bir para kazanımına fırsat verdiği görülmektedir. Fakat taş atıp ta kolunuzun yorulduğunu sanmayın. Yalnızca basit adımlarla oyun oynayarak veya görev yaparak çeşitli kazançları toplayabilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamalar 2021

  1. Bounty

Bounty klasik görev uygulamaları içerisinde para kazandıran uygulamalar içerisinde yer almaktadır. Bazı görevler verir ve sizin bu görevleri belirli bir süre içerisinde tamamlamanız istenmektedir. En fazla ödeme yapan uygulamalar içerisinde onun olduğunu söyleyelim. Bazı görevleri vakit alabilir, fakat ödeme oranları da görev sürelerine göre değişiklik göstermektedir.

  1. Money App

Money App diğerlerinden farklı bir dizi görev süreci bulunmaktadır. Oyun oynama, video izleme veya görev tamamlamayla paralar kazandırmaktadır. Uygulamanın aynı zamanda hem İos hem de Android sürümleri yer almaktadır. Her akıllı cihazdan Money App ile rahatlıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle her güncelleme sonrası Money App çeşitli etkinliklerini güncellediği görülmektedir. Sıklıkla hafta içerisinde birden fazla güncelleme almaktadır.

  1. Hadi Uygulaması

Türkiye’de canlı bilgi yarışmaları içerisinde ilk para kazandıran uygulama olarak bilinmektedir. Gün içerisinde yalnızca bir canlı yayın yapılmaktadır. Sorular neticesinde bilenler bir üst turdaki soruyu görmeye hak kazanırken, kaybedenler o gün için elenmektedir. Finalde yalnızca tüm soruları bilen total kullanıcıya o günün ödülü dağıtılmaktadır. Canlı yayınlar bazen özel günlerde birden fazla yapılıyor.

  1. Oyna Kazan

Hadi uygulamasından sonra hayatımıza giren oyna kazanda bir bilgi yarışmasıdır. Şu sıralar en fazla para ödülünü dağıtan sponsorluk anlaşmalarıyla bilgi yarışmasında iyi paraların dağıtıldığı görülmektedir. Oyna kazan oyununda son aşamaya kadar bir kişi kalana kadar oyunda sorular devam etmektedir. Yani katılımcı kaç kişiyse finalde 1 kişiye düşene kadar devam eder. Finalde tek bir kazanan olur ve bütün kazancı o almaktadır.

  1. Google Ödüllü Anketler

Google anket ekibi tarafından geliştirilen kişisel anket sorularından yer almaktadır. Fakat dikkat etmeniz gereken burada verilen cevaplar 3. Aracı kurumlar tarafından isminiz verilmese de paylaşılmaktadır. Genellikle şirketler ülkelerdeki yaş grupları aralığında bir soruya verilen cevabı ölçmek isterler. Bunun için Google ödüllü anketlerle Google aracılığıyla sorular sorarlar.

1 TL ile 3 TL arasında anketin uzunluğuna göre bir ücret vermektedir. Burada kazanımlar yine Google firmasına dönmektedir. Çünkü elde edilen kazanımlar yalnızca Google play ve Google’a ait kurumlar üzerinden harcanmaktadır.

Para kazandıran uygulamalara bir çok farklı örnek verilebilir. Twitch, youtube gibi uygulamalr aracılığı ile yayın yaparak para kazanılabilir. Ayrıca Metatrader uygulaması veya paribu benzeri uygulamalar ile yatırımlarınızı yönlendirerek de para kazanabilirsiniz.

Bedelsiz Sermaye Artırımı Nedir ? Hisse Senedi Değerini Nasıl Etkiler?

Previous article

Sayısalcılar İçin Meslekler, Sayısal Bölüm Okuyanlar İçin Meslekler

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Ekonomi