GenelHayata Dair

Getir Bayilik Alma Şartları ve Getir Franchise Bedeli 2022

0
getir bayilik nedir nasıl getir bayisi olunur
getir bayilik nedir nasıl getir bayisi olunur

Gerek internette gerek ise televizyonlarda dönen reklamları giderek Getir konusunda çok farklı kesimlerin çok daha fazla merak duymasına neden oluyor. Bu da özellikle kendi işini yapmak isteyenlere Getir bayilik alabilir miyim, alırsa nasıl alırım, acaba franchise bedeli nedir gibi sorularını beraberinde getiriyor. Bu yazıda bu konuda merak edilenlere yanıt verilecektir.

Takip edenlerin son derece iyi bildiği gibi Getir 2015 İstanbul menşeili olan bir uygulamadır. Mottosu hızlı servistir. Bugün 81 ilde hizmet verir duruma gelmiştir. Üstelik Getir yanına bir de Getir Yemek uygulamasını da getirmiştir. Böylece uygulama hem daha genişlemiş, hem de daha avantajlı bir hale gelmiştir.

Uygulamayı kullananların çok iyi bildiği gibi öncelikle olarak uygulamaya girilir, Sipariş verilir. Verilen siparişler motorlu kurye tarafından adresinize teslim edilir. Aşağıda verilen detaylardan da anlaşılacağı üzere son derece kazançlı olan bir sistemdir.

Getir Bayilik Veriyor mu?

Üstte verilen bu temel bilgilerden sonra şimdi de işin en başından başlayarak acaba Getir bayilik veriyor mu derseniz evet veriyor.

Aşağıda belirtilen başvuru koşullarını karşılayan ve hizmet verilen yerleşkelerde olan kişi ve kurumlar Getir’den bayilik alabiliyor. Getir kısa sürede bu başarısına kendi bayilik sistemi ile ulaşmış durumdadır.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir bayilik alabilmek için öncelikli olarak ilk atılması gereken adım firmanın istediği bir biçimd başvuru yapılmasıdır. Firma başvuruları sadece online ortamda kabul etmektedir. Başvuru yapılması için https://basvuru.getir.com/bayi/ adresine girilmesi ve istenen bilgilerin eksiksiz, tam olarak doldurulması gerekir. Başvuru sırasında yanıtların gerçek olması son derece önemlidir. Yanlış bilgi sonrasında bayiliğin ciddi yaptırımlar ile sonlanmasına neden olmaktadır. Firma bu konuda son derece hassastır.

getir bayilik nasil alinir

getir bayilik nasil alinir, şartları nelerdir, Getir bayi franchising bedeli ne kadar 2022

Getir Bayilik Başvuru Şartları

Getir bayilik başvuru şartları şunlardır:

 • Doğal olarak Getir firmasının hizmet verdiği kentlerden birisinde yaşamak
 • Franchise bedeli olarak en az 400 bin Türk Lirası bedeli ödemek. Franchise bedeli ne kadar yüksek olursa kazanç da o kadar yüksek olmaktadır.
 • Kredi notunuzun çok yüksek olması
 • Ticaret sicil puanınızın yine çok iyi olması
 • Getirin uygun gördüğü koşullarda bir deponuzun olması.
 • Yine firmanın belirlediği şartlarda büyük bir teslimat ağı oluşturmanız
 • İlgili araç ve ekipmanlara sahip olunması

Getir Bayilik Kazancı Nasıldır?

Getir bayilik kazancı benzer diğer kurumlar ve uygulamalar ile kıyaslandığında çok daha yüksektir. Bu noktada da söylenebilecek olan şeyler şunlardır:

Adım adım gidersek

 1. Eğer 400.000 Türk Lirası sermaye konarak bir bayilik alınmış ise o zaman hangi kent olursa olsun özel durumlar hariç günde ortalama 250 kadar sipariş alır
 2. Bu alınan siparişlerde bayinin net kazancı şu an için 5 Türk Lirasıdır. Bu da günlük 1300 Türk Lirası kazanç demektir ki bu bir gün için son derece iyi bir rakamdır.
 3. Getir ayrıca bayilerine sermayesine göre kar payı da verir. Bu rakam 400 bin TL için yüzde 5 kar marjıdır. Bu da günde ekstra olarak 350 ile 400 TL arasında kazanç anlamına gelir.
 4. Dolayısıyla çalışan personel sayısı da göz önüne alınarak aylık minimum kazanç 20 bin TL iken üst rakamlarda 30 bin TL ye kadar ulaşmak mümkündür.
 5. Eğer depo kirası yoksa çok daha yüksek kazançlar elde edilebilir.

Getir Bayilik Sisteminin Avantajları

Şimdi de biraz da Getir bayilik sisteminin avantajları ve neden özellikle Getir ile çalışılması gerektiği konusunda bilgi verelim.

 • Üstte de belirtildiği gibi kazançtan kar payı Getir’in en büyük avantajları arasında yer almaktadır.
 • Getir bayilik almak ve bunu gururla ifade etmek başlı başına bir güç ve prestij unsurudur.
 • Son derece yüksek bir kar marjı vardır. Diğer işlere göre çok daha fazla kazanılır.
 • 8 kişi için istihdam sağlamanın bir sosyal sorumluluk misyonu vardır. İşsizliğin azaltılması yönünde önemli bir adım atılır ki bu elemanların maaşlarının bir kısmı bir süreliğine de olsa İŞKUR üzerinden temin edilebilir.
 • Düzenli risksiz bir geliriniz olur.
 • Getir reklamlarının her biri size artı müşteri olarak döner.
 • Sınırsız değil günde firmanın belirlediği gibi 16 saat çalışırsınız. Kalan saatler ise sizindir.

Getir Bayilikte Çalışma Biçimi

Getir bayilik çalışma biçimi de en çok merak edilen olgular arasındadır. Bu konuda da şunlar söylenebilir:

 • Öncelikli olarak bir depo kiralanır.
 • Depoya firmanın belirlediği ürünler yerleştirilir
 • Sipariş geldiği zaman ilgili ürünler hazırlanır ve kuryeye teslim edilir. Kurye de ilgili adrese ürün-ürünleri zaman kaybetmeden götürür.
 • 400 bin Türk Lirası ile açılan bir bayilikte Getir sizden 5 kurye ister. Toplamda da 8 çalışanınız olmasını ister. Bunlara harfiyen uyulması gerekir. Sermaye arttıkça çalışan sayısı da artar.
 • Elde edilen kazanç Getir firmasının hesap numarasına yatırılır
 • Ay sonunda ya da hafta sonu Getir sizin hakedişinizi yaparak kazancınızı bu sefer onlar sizin hesabınıza yatırır.

Maxipuan Geçen Yerler, Maxipuan Geçerli Siteler Hangileri 2022

Previous article

Chip Para Geçen Yerler, Chip Para Kullanılabilen İnter Siteleri

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Genel